22.09.2015. 08:04
Uzvaru, gatavojoties Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajam čemionātam, pirmdien izcīnīja Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

• Girgensona un Ķēniņa komandām klāt pirmās NHL pārbaudes vakar
  • Girgensonam prognozē vietu Eiropas izlasē Pasaules kausa izcīņā hokejā 2015. g. 16. septembris

Savā pirmajā pārbaudes mačā «Sabres» ar rezultātu 3:2 viesos apspēlēja Minesotas «Wild» vienību.

Girgensons rezultatīvu piespēli veica trešās trešdaļas otrajā minūtē, kad viņa maiņas biedrs Mets Molsons panāca neizšķirtu - 2:2.

Uzvaras vārtus «Sabres» komandas labā guva cits Girgensons maiņas partneris, 18 gadus vecais talants Džeks Aikls, kas tika atzīts par cīņas spožāko zvaigzni.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 17 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja divus metienus, lietoja divus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Eichel to Moulson. #Sabres #NextChapter #HockeyHeaven @Jack_Eichel11 https://t.co/wahJsPYXed— Lindy Ruff's Tie (@LindyRuffsTie) September 22, 2015

Tikmēr citā NHL pārbaudes spēlē Vankūveras «Canucks» bez Ronalda Ķēniņa sastāvā ar 1:0 pagarinājumā uzvarēja Sanhosē «Sharks» hokejistus.

NHL jauno sezonu «Canucks» sāks 7.oktobrī pret Losandželosas «Kings» vienību, bet «Sabres» pirmo cīņu aizvadīs dienu vēlāk, tiekoties ar Otavas «Senators» komandu.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222