27.12.2012. 08:12

Amerikas Hokeja līgas (AHL) turnīra rezultatīvu spēli aizvadījis latviešu hokejists Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā komanda Ročesteras „Americans” svinēja uzvaru papildlaikā ar 7:6.

Kamēr NHL laukumi nav pieejami nevienam hokeja spēlētājam, latviešu hokejists Zemgus Girgensons droši izmanto savu iespēju uz AHL ledus. Viņa pārstāvētā komanda Ročesteras „Americans” šonakt spēkojās ar savas divīzijas sīvākajiem konkurentiem Lake Erie „Monsters” – abas komandas turnīra tabulā šķīra tika divi punkti, tiesa, „Monsters” gan aizvadījuši par trim spēlēm vairāk.

Šo spēli Otro Ziemassvētku naktī abas komandas aizvadīja, nežēlojot pretinieku vārtsargus, un jau pirmajā periodā guva piecus vārtus – 3:2 „Americans” labā. Otro periodu gan daudz veiksmīgāk aizvadīja „Monsters”, gūstot vārtus pašā perioda sākumā un beigās, kā arī vienus perioda vidū, kamēr "Americans" uzbrukums bija pieklusis.

Trešā perioda vidū, rezultatīvu piespēli izdarot Girgensonam, vārtus guva aizsargs Brennans un rezultāts tika izlīdzināts (5:5). Līdz pamatlaika beigām abas komandas vēlreiz apmainījās ar vārtu guvumiem, taču spēli tik un tā nācās turpināt papildlaikā, tiesa, gan ne pārāk ilgi, jo jau pēc divarpus minūtēm uzvaras vārtus Ročesteras komandas sastāvā guva Markuss Folinjo (7:6).

Zemgus Girgensons šajā spēlē atzīmējās ar vienu rezultatīvu piepsēli un diviem metieniem pa pretinieku vārtiem, kā arī ar neitrālu lietderības koeficentu. Šis bija viņa sestais punkts un piektā rezultatīvā piespēle šajā AHL sezonā, bet „Americans” komanda Rietumu konferencē ar gūtu 31 punktu 28 spēlēs atrodas 10. vietā un joprojām turpina cīnīties par vietu izslēgšanas spēlēs.

Izmantoties resursi:Theahl.com