18.01.2017. 07:57
Ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas spēlē izcēlās Bufalo «Sabres» komandas latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons.

Aizvadītajā duelī «Sabres» ar rezultātu 3:4 viesos piekāpās Toronto «Maple Leafs» vienībai.

Ar rezultatīvu piespēli latvietis atzīmējās trešās trešdaļas izskaņā, samazinot pārsvaru līdz minimumam - 3:4.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs spēka paņēmienus un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Ar precīziem metieniem uzvarētāju rindās izcēlās Leo Komarovs, Austons Metjūzs, Džeims van Rīmdaiks un Mets Martins, bet «Sabres» komandā precīzi bija Kails Okposo, Evanders Keins un Wiljams Karjē.

Šīs sezonas 44 NHL spēlēs Girensons izcēlies ar 5 vārtu guvumiem un 6 rezultatīvām piespēlēm partneriem

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 43 punktiem atrodas pirmspēdējā 15. pozīcijā.