15.12.2013. 00:20

• Pārtrūkst Girgensona rezultativitātes sērija, «Sabres» zaudē Otavā 2013. g. 13. decembris
  • Kouvens saņem diskvalifikāciju par spēka paņēmienu pret Girgensonu 2013. g. 12. decembris
  • Noskaties: Girgensons «ielīmē» bortā «Senators» aizsargu 2013. g. 11. decembris

«Sabres» savā laukumā ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1) piekāpās Kalgari «Flames» komandai.

Pirmās divas trešdaļas vienības noslēdza bez vārtu guvumiem, bet tad mača 44.minūtē Mets Moulsons pārspēja «Flames» vārtsargu, un komandas biedram šajā vārtu guvumā rezultatīvi piespēlēja tieši Girgensons.

Tomēr Kalgari komanda pēc nepilnām trim minūtēm izlīdzināja rezultātu, un rezultāts palika nemainīgs līdz pat pamatlaika izskaņai. Tomēr papildlaiks neizvērtās veiksmīgs «Sabres» vienībai, jo jau tā pirmajā minūtē pretiniekiem uzvaras vārtus guva Mets Stajans.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes un desmit sekundes, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī pa vienai reizei veica spēka paņēmienu un bloķēja sāncenšu metienu, tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Girgensons šosezon 32 mačos guvis trīs vārtus un izpildījis astoņas rezultatīvas piespēles. Viņa negatīvais lietderības koeficients -1 ir viens no labākajiem komandā.

Jau vēstīts, ka abas komandas savā starpā tikās pirms divām dienām, un latvietis šajā cīņā izcēlās ar vārtu guvumu un realizētu izšķirošo pēcspēles metienu.

«Sabres» ar 17 punktiem 33 spēlēs joprojām pārliecinoši ieņem ne tikai pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā.