03.01.2016. 06:06

, LSM.LV - Sports

Girgensons rezultatīvi asistēja Džekam Eihelam, kurš divarpus minūtes pirms otrās trešdaļas beigām panāca neizšķirtu 2:2. Trešajā periodā "Sabres" vēlreiz likvidēja vienu vārtu deficītu, taču nepilnas trīs minūtes pirms beigu svilpes Tomāšs Tatars viesiem guva uzvaras vārtus.

Laukumā Girgensons bija 13 minūtes (12:39), vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Par pārkāpumu pret viņu "Sabres" arī ieguva skaitliskā vairākuma iespēju. Girgensons šosezon 35 spēlēs ir guvis trīs vārtus un piecas reizes rezultatīvi piespēlējis.

Pēdējās sešās spēlēs "Sabres" ir pieci zaudējumi, kas komandu ierindo priekšpēdējā -15.- vietā Austrumu konferences turnīra tabulā. Nākamo spēli Bufalo klubs aizvadīs otrdien mājās pret Floridas "Panthers".

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]