31.10.2016. 06:18

, LSM.LV - Sports

Girgensons sezonā otro rezultatīvo piespēli nopelnīja pirmās trešdaļas vidū, kad asistēja Kailam Okposo, kurš ātrā uzbrukumā ar atkārtotu metienu trāpīja vārtu augšējā stūrī un atklāja rezultātu. Okposo tie bija pirmie no spēlē viņa diviem gūtajiem vārtiem. "Jets" pie vienīgā vārtu guvuma tika trešajā periodā, kad dānis Nikolajs Ēlerss samazināja rezultāta starpību līdz 1:3.

Latvijas uzbrucējs spēlēja 13 minūtes (12:49), divreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs otrdien Minesotā pret "Wild". Pēc līdz šim pēdējām divām uzvarām Bufalo klubs ar astoņiem punktiem pakāpās uz 12.vietu Austrumu konferencē.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650