23.11.2014. 08:19

, LSM.LV - Sports

Girgensons spēlēja 21 minūti (21:13), izpildīja četrus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1. Par spēles pirmo zvaigzni atzina Jonasu Enrotu, kurš "Sabres" vārtos atvairīja 43 no 44 metieniem.

"Sabres" vadībā izvirzījās otrās trešdaļas vidū, kad Girgensons rezultatīvi asistēja Metam Molsonam. Laukuma saimnieki pēdējā trešdaļā panāca izlīdzinājumu, kad skaitlisko vairākumu realizēja Mets Niskanens, taču nepilnas astoņas minūtes pirms spēles beigām Torijs Mičels Bufalo klubam guva uzvaras vārtus.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans uzsvēra, ka diez ko netic veiksmei, bet gan drīzāk smagam darbam. Viņš uzteica komandu par nepadošanos, un ir pārliecināts, ka tieši šī attieksme bija izšķiroša.

Šosezon 21 spēlē 20 gadu vecais Girgensons ir iemetis sešus vārtus un veicis piecas piespēles, kļūstot par "Sabres" trešo rezultatīvāko spēlētāju.

Bufalo klubs ar 21 spēlē gūtiem 14 punktiem gan vēl ir pēdējā -16.- vietā Austrumu konferencē, kā arī  atpaliek no visiem konkurentiem līgas absolūtajā vērtējumā, taču panāca citas līdz šim neveiksmīgāk spēlējušās komandas. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs trešdien mājās pret Vinipegas "Jets".

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430