08.12.2013. 07:58

Latvijas izlases galvenā trenera Teda Nolana vadītā «Sabres» komanda viesos ar 2:3 piekāpās Monreālas «Canadiens».

Girgensons spēles 45. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz 2:3, bet kopumā viņš laukumā pavadīja nepilnas 15 minūtes, veica sešus spēka paņēmienus, izdarīja vienu metienu un bloķēja vienu pretinieka metienu.

Bufalo komandā ar precīzu metienu izcēlās arī Tailers Enīss, bet «Canadiens» labā vārtus guva Brendons Prusts, Tomāšs Plekanecs un Alekss Gaļčeņuks.

19 gadus vecais Girgensons šosezon 29 spēlēs ir guvis divus vārtus un izdarījis septiņas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -2.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 14 punktiem 30 spēlēs joprojām ieņem pēdējo, 15. vietu.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222