02.11.2015. 07:30
Pirmo rezultatīvo piespēli jaunās sezonas Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā naktī uz pirmdienu nopelnīja Bufalo «Sabres» uzbrucējs Zemgus Girgensons, kurš savai komandai ar 2:1 Ņujorkā palīdzēja pieveikt vietējo «Islanders».

21 gadu vecais latvietis laukumā pavadīja 17 minūtes un 5 sekundes, kuru laikā reizi apdraudēja pretinieku vārtus, lietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja četros no 10 iemetieniem un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Rezultatīvu piespēli Girgensons veica trešās trešdaļas 7. minūtē, kad vārtu priekšā asistēja Metam Mulsonam, kas tobrīd panāca izlīdzinājumu 1:1. Uzvaru nesošos vārtus «Sabres» rindās 6 minūtes un 16 sekundes līdz spēles beigām guva Sems Reinharts.

«Islanders» sastāvā vienīgo precīzo metienu veica Kelvins de Hāns.

Girgensons šosezon piedalījies 12 mačos, kuros guvis vienus vārtus, veicis vienu rezultatīvu piespēli. Viņa lietderības koeficients ir +1.

Iepriekšējo divu sezonu vājākā NHL komanda «Sabres» ar 12 spēlēs izcīnītām 5 uzvarām šobrīd ieņem 14. vietu Austrumu konferences kopvērtējumā. «Islanders» ir ceturtajā vietā.

Nākamo spēli «Sarbres» hokejisti aizvadīs piektdien savu līdzjutēju priekšā pret Tampabeijas «Lightning», kas nesen uz savu fārmklubu nosūtīja vārtsargu Kristeru Gudļevski.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161