31.10.2015. 14:02
Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons piektdien nopelnīja otru ilgāko spēles laiku starp saviem komandas uzbrucējiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo Sabres vienība ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) savā laukumā pārspēja Filadelfijas Flyers spēlētājus.

Zīmīgi, ka pret Flyers Girgensona pārstāvētā vienība cīnījās arī otrdien izbraukumā, kad pagarinājumā svinēja panākumu ar 4:3. Līdz ar to šī bija otrā Sabres uzvara pēdējos trīs mačos, bet abi panākumi gūti tieši pret Flyers vienību.

Sabres vadībā atradās visu spēli, katrā periodā iemetot pa vieniem vārtiem. Vispirms precīzs bija šī gada drafta otrais numurs Džeks Aikels. Turpinājumā vairākumu realizēja Raiens O'Reilijs, panākot jau 2:0 mājinieku labā. Savukārt trešos vārtus Sabres labā guva Nikolā Delorē. Flyers trīs minūtes līdz pamatlaika beigām vienus vārtus atguva, taču vairāk spēles rezultāts nemainījās, un Sabres svinēja savu ceturto uzvaru šosezon.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un 27 sekundes, kas bija otrs ilgākais spēles laiks starp savas komandas uzbrucējiem. Ilgāk par latvieti laukumā atradās vien O'Reilijs un divi aizsargi. Girgensons šajā cīņā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja trīs pretinieku mestās ripas.

Šosezon Latvijas uzbrucējs 11 aizvadītajās spēles guvis tikai vienus vārtus.

NHL Atlantijas divīzijas kopvērtējumā pašlaik Sabres komanda ar astoņiem punktiem 11 cīņās atrodas priekšpēdējā, septītajā, pozīcijā. Savukārt Austrumu konferencē Bufalo klubam 14.vieta.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga