26.01.2016. 08:05
Ar diviem precīziem metieniem Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmdienas spēlē izcēlās Bufalo «Sabres» komandas latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons.

Aizvadītajā spēlē «Sabres» ar rezultātu 3:6 viesos piekāpās Ņujorkas «Rangers» vienībai.

Ar precīziem raidījumiem latvietis izcēlās spēles 45. un 46. minūtē, panākot neizšķirtu - 3:3. Tomēr atlikušajā laikā «Sabres» ielaida vēl pāris vārtus un piedzīvoja neveiksmi.

Laukumā latviešu uzbrucējs pavadīja 14 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, lietoja vienu spēka paņēmienu un cīņu pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Girgensons, izceļoties ar diviem precīzi metieniem, tika atzīts par spēles otro spožāko zvaigzni.

Šīs sezonas 41 spēlē Girgensons guvis 5 vārtus, izdarījis 5 rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -3.

Ar 42 punktiem 49 mačos «Sabres» ieņem 15. pozīciju Austrumu konferences kopvērtējumā.