06.11.2013. 08:26

«Sabres» hokejisti viesos ar 5:4 «bullīšos» pārspēja Sanhosē «Sharks», bet Girgensons mača 23. un 26. minūtē asistēja attiecīgi Drjū Stafordam un Koudijam Makkormikam, kuri otrās trešdaļas sākumā ļāva viesiem pārņemt vadību (2:1).

Kopumā latviešu uzbrucējs nospēlēja nepilnas 14 minūtes, veica vienu metienu, izdarīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieka metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

«Sabres» komandā ar precīziem metieniem izcēlās arī Tailers Enīss un Henriks Talinders, bet «Sharks» rindās vārtus guva Martins Havlats, Tailers Kenedijs, Tomāšs Hertls un Tomijs Vingelss. Pēcspēles metienu sērijā uzvaru viesiem nodrošināja Hodžsons.

Šīs sezonas 16 spēlēs 19 gadus vecais Girgensons ir guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis divas soda minūtes un neitrālu lietderības koeficientu.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar septiņiem punktiem 17 spēlēs joprojām ir pēdējā, 16. vietā.