13.11.2013. 08:12

• Girgensona pārstāvētā «Sabres» komanda atkal zaudē NHL spēlē 2013. g. 9. novembris
  • Girgensona «Sabres» viesos atzīst «Kings» pārākumu 2013. g. 8. novembris
  • Girgensonam divas piespēles; «Sabres» uzveic «Sharks» 2013. g. 6. novembris

Aizvadītajā cīņā «Sabres» savā laukumā ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienos uzveica Losandželosas «Kings» hokejistus.

19 gadus vecais latvietis laukumā pavadīja 16 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izdarīja divus spēka paņēmienus, bloķēja četrus pretinieku metienus un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Jāatzīmē, ka Girgensons arī divas minūtes un 20 sekundes devās laukumā, kad «Sabres» hokejisti spēlēja mazākumā.

Abus vārtus uzvarētāju rindās guva pirmās maiņas uzbrucējs Koudijs Hodžsons, bet «Kings» komandā precīzi bija Džatins Viljamss un Dvaits Kings.

Šīs sezonas 19 NHL cīņās latvietis atzīmējies ar 1 precīzu metienu, 4 rezultatīvām piespēlēm un negatīvu lietderības koeficientu -1. Jāizceļ, ka Girgensonam ir dalīts labākais lietderības koeficients visā «Sabres» vienībā.

Nākamo maču «Sabres» aizvadīs piektdien, kad savā laukumā uzņems slaveno Kanādas komandu - Toronto «Maple Leafs».

NHL Atlantijas divīzijas kopvērtējumā «Sabres» ar deviņiem punktiem 20 spēlēs atrodas pēdējā, 8. pozīcijā. Jāatzīmē, ka «Sabres» ieņem arī 30. vietu visā līgā.