06.12.2013. 07:23

«Sabres» hokejisti savā laukumā ar 1:3 atzina Ņujorkas «Rangers» pārākumu, bet Girgensons mača 38. minūtē asistēja Taileram Enīsam, kurš tobrīd panāca 1:3

Kopumā latviešu uzbrucējs nospēlēja nepilnas 13 minūtes, veica vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieka metienu un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvarētāju labā vārtus guva Riks Nešs, Breds Ričardss un Matss Cukarello, bet Henriks Lundkvists atvairīja 27 no 28 mājinieku metieniem.

Girgensons šosezon aizvadītajās 28 spēlēs ir guvis vienus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -2

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» komanda ar 14 punktiem 29 mačos joprojām ir pēdējā, 16. vietā.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]