22.01.2017. 05:17

Zemgus Girgensons, spēlējot "Sabres" trešajā maiņā, laukumā pavadīja 16:25 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus. Viņam pozitīvs lietderības koeficients plus viens, taču izdevās uzvarēt tikai divos no astoņiem iemetieniem.

Pirmajā periodā "Sabres" uzbruka nedaudz vairāk, taču bija ļoti tuvu vārtu zaudējumam Monreālas pretuzbrukumā, kad Maksa Pačioretī pirmo metienu atvairīja Bufalo vārtsargs Robins Lēners. Ripa gan turpat palika tukša vārtu stūra priekšā, un Pačioretī, kurš joprojām bija ātrā slidojumā, ar nūju centās ievadīt ripu vārtos, taču neveiksmīgi pats ar savu nūju apstādināja ripu uz vārtu līnijas.

Pēc šiem nedaudz kuriozi negūtajiem vārtiem otrais periods tika sagaidīts ar 0:0, bet tad deviņu minūšu intervālā tika gūti trīs vārti. Vispirms rezultātu atklāja Arturi Lehkonens, izvirzot vadībā Monreālu, bet neizšķirtu atjaunoja Braiens Džionta pēc Evandera Keina un Girgensona aktīvas cīņas par ripu "Canadiens" vārtu tuvumā. Sākotnēji rezultatīva piespēle tika ieskaitīta arī latviešu uzbrucējam, taču spēles gaitā protokolā tika izdarītas izmaiņas. Savukārt Monreālas pārsvaru atjaunoja Filipa Dano vārtu guvums.

Pateicoties Lēnera sniegumam vārtos, Bufalo izdevās saglabāt tikai vienu vārtu deficītu līdz pat spēles izskaņai, kad 52. minūtē "Sabres" glābēja lomai pieteicās pieredzējušais aizsargs Koudijs Fransons. Viņš trāpīja vārtos uzreiz pēc iemetiena, un tie viņam bija otrie vārti šosezon. Uzreiz pēc tam Bufalo nokļuva arī vairākumā, kas gan palika neizmantots, un sekoja papildlaiks.

Tajā Bufalo panākumu nokārtoja Zeks Bogosjans, kamēr savu otro piespēli šajā mačā nopelnīja Keins un Raiens O`Railijs. Ar uzvaru pār savas Atlantijas okeāna divīzijas līderi "Sabres" sezonas rēķinu papildinājusi līdz 47 punktiem 46 spēlēs un vismaz uz brīdi pacēlusies uz sesto vietu kopvērtējumā un 24. vietu līgā, tiesa, Austrumu konferencē visa cīņa par "play-off" vēl priekšā, jo "Sabres" no divīzijas trešās vietas - Bostonas "Bruins" - atpaliek tikai par pieciem punktiem.

Vārti: 23:54 Lehkonens (Bairons) 1:0, 24:50 Džionta (Keins, Girgensons) 1:1, 28:50 Dano (Petri, Pačioretī) 2:1, 51:53 Fransons (O`Railijs) 2:2, 61:48 Bogosjans (O`Railijs, Keins) 2:3Metieni: 38:38Soda minūtes: 6:2Vārtsargi: Kerijs Praiss - Robins Lēners

Izmantotie resursi:Official Site of the National Hockey League |...