14.01.2015. 07:57

, LSM.LV - Sports

Girgensons spēlēja 22 minūtes (21:55), divreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

"Sabres" vienīgos vārtus guva Maiks Vebers, otrajā trešdaļā samazinot rezultāta starpību līdz 1:2. Taču vēl līdz pārtraukumam Tomāšs Tatars viesu pārsvaru nostiprināja ar trešajiem vārtiem un pēdējā periodā rezultāts vairs nemainījās.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans atzina, ka viņa vadītā komanda arvien nespēj uzlabot sniegumu, turklāt, spēlējot vairākumā, nevis ieguva priekšrocības, bet ielaida pirmos vārtus. Rezultātu pirmā perioda vidū atklāja Darens Helms.

"Sabres" zaudēja 12. reizi  pēdējās 13 spēlēs, bet astoņi zaudējumi pēc kārtas Bufalo klubam ir sezonas antirekords. Pamatlaikā "Sabres" nekad iepriekš nebija zaudējuši astoņās cīņās pēc kārtas. Pirms spēles "Sabres" ceremonijā godināja bijušo vārtsargu Dominiku Hašeku, un viņa formas kreklā ar 39. numuru turpmāk neviens hokejists nespēlēs.

Šosezon 44 spēlēs 21 gadu vecais Girgensons ir iemetis 11 vārtus un veicis deviņas piespēles, kļūstot par "Sabres" trešo rezultatīvāko spēlētāju un labāko vārtu guvēju, taču pēdējās septiņās spēlēs viņš palicis tukšā. Girgensons kā līdzjutēju balsojuma uzvarētājs piedalīsies NHL Zvaigžņu spēlē, kas notiks 25.janvārī Kolumbusā.

Bufalo klubs ar 44 spēlēs gūtu 31 punktu atkrita uz pēdējo 16. vietu Austrumu konferencē, bet līgas kopvērtējumā ieņem 29.pozīciju 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs ceturtdien mājās pret Minesotas "Wild".