07.02.2017. 08:06
Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā aizgājušajā naktī piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda, kas ar 1:2 viesos piekāpās Ņūdžersijas «Devils» vienībai.

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem, lietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja septiņos no 15 iemetieniem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultātu otrās trešdaļas vidū vairākumā atklāja «Devils» hokejists Ādams Henriks. Trešās trešdaļas devītajā minūtē viens no Bufalo līderiem Tailers Eniss panāca izlīdzinājumu, bet uzvaru mājiniekiem nodrošināja Pāvela Zaka precīzais metiens vairākumā septiņas minūtes un 23 sekundes līdz trešās trešdaļas beigām.

«Devils» hokejisti pārtrauca septiņu mājas spēļu zaudējumu sēriju.

Zviedrs Robins Lēners «Sabres» vārtos atvairīja 37 metienus, kamēr «Devils» vārtsargs Korijs Šneiders tika galā ar 22 pretinieku mestajām ripām.

Maču klātienē «Prudential Center» arēnā skatījās 12 105 skatītāji.

23 gadus vecais Girgensons šosezon laukumā devies 52 spēlēs, kurās izcēlies ar sešiem vārtu guvumiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, bet viņa lietderības koeficients ir -2.

Nākamo spēli Dena Bilsmā vadītā Bufalo vienība aizvadīs naktī uz trešdienu, kad viesos spēlēs ar Sanhosē «Sharks».

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju.