22.11.2013. 08:23

• Girgensons atkal atgriezies malējā uzbrucēja pozīcijā vakar
  • Girgensonam četri spēka paņēmieni; «Sabres» kapitulē «Blues» 2013. g. 20. novembris
  • Girgensona rezultatīvā piespēle neglābj «Sabres» no zaudējumā 2013. g. 17. novembris

Aizvadītajā mačā Teda Nolana vadītā vienība ar 1:4 izbraukumā kapitulēja Filadelfijas «Flyers» hokejistiem.

Latvietis laukumā pavadīja 15 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Jāizceļ, ka 19 gadus vecais Girgensons 5 minūtes un 10 sekundes no sava spēles laika pavadīja aizstāvoties mazākumā.

Divus vārtus uzvarētu rindās guva Stīvs Daunijs, bet pa reizei precīzi bija Vinsents Lekavljē un Skots Hartnels. Savukārt «Sabres» rindās vienīgos vārtus guva Tailers Maiers.

Nākamo maču «Sabres» aizvadīs svētdien, kad savā laukumā uzņems Detroitas «Red Wings» hokejistus.

NHL Atlantijas divīzijas kopvērtējumā «Sabres» ar 11 punktiem 24 mačos ieņem pēdējo, astoto vietu.