10.01.2015. 08:34
Septīto zaudējumu pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā naktī uz sestdienu piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabers» komanda, kas ar 1:2 izbraukumā atzina Tampabejas «Lightning» pārākumu.

21 gadu vecais Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes  un 51 sekundi, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, lika lietā vienu spēka paņēmienu, uzvarēja piecos no 12 iemetieniem, bet maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Laukuma saimniekus jau 4. minūtē vadībā izvirzīja soms Valteri Filpula. «Sabers» hokejists Koudijs Makormiks otrās trešdaļas sākumā panāca izlīdzinājumu, bet punktu cīņai mača 55. minūtē pielika viens no «Lightning» līderiem Stīvens Stemkoss.

Par spēles spožāko zvaigzni nosauca «Sabres» čehu vārtsargu Mihalu Noivirtu, kas atvairīja 45 sāncenšu metienus.

Girgensonam šī ir sestā spēle pēc kārtas bez rezultativitātes punktiem. Šosezon viņš 43 spēlēs izcēlies ar 11 vārtu guvumiem un 9 rezultatīvām piespēlēm.

Nākamo spēli Teda Nolana vadītā «Sabers» komanda aizvadīs 13. janvārī savā laukumā pret Detroitas «Red Wings».

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 31 punktu 43 spēlēs ieņem priekšpēdējo, 15.vietu, kamēr «Lightning» tikpat mačos nopelnītie 58 punkti ļauj atrasties līderpozīcijā.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009