07.02.2014. 08:20

• Girgensona «Sabres» kapitulē «Penguins» komandai vakar
  • Girgensons Sočos spēlēs jaunas tehnoloģijas aizsargzeķēs 2014. g. 5. februāris

Teda Nolana padotie ar rezultātu 2:3 viesos piekāpās Otavas «Senators» hokejistiem.

20 gadus vecais latvietis laukumā pavadīja 16 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus spēka paņēmienus, uzvarēja divos no sešiem iemetieniem un cīņu pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

«Sabres» komanda četras minūtes līdz spēles pamatlaika beigām izrāva neizšķirtu - 2:2. Tomēr 23 sekundes līdz gala sirēnai ielaida vārtus un piedzīvoja kārtējo neveiksmi.

Vārtus Bufalo komandas labā guva Tailers Eniss un Drjū Stafords. Savukārt uzvarētājiem precīzs divas reizes bija Milans Mihaleks, bet vēl reizi vārtus guva Ēriks Karlsons.

Šis «Sabres» komandai bija pēdējais mačs pirms Soču Ziemas olimpisko spēļu pārtraukuma. Nākamo cīņu «Sabres» aizvadīs tikai 25. februārī.

NHL Atlantijas divīzijas kopvērtējumā «Sabres» ar 38 punktiem 57 spēlēs ieņem pārliecinoši pēdējo, astoto vietu.