27.02.2017. 09:21
Trešo zaudējumu pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā naktī uz pirmdienu piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda, kas ar 2:3 viesos piekāpās Arizonas «Coyotes».

Latvijas uzbrucējs uz ledus atradās 15 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, lika lietā divus spēka paņēmienus, uzvarēja astoņos no 17 iemetieniem un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Girgensons divas minūtes un 9 sekundes spēlēja mazākumā.

Mača laikā pēc Džeka Aikela un Evana Rodrigesa precīzajiem metieniem «Sabres» komanda atradās vadībā ar rezultātu 2:0, taču savu pārsvaru nosargāt neprata. Pa vienai ripai trešajā trešdaļā zviedru vārtsarga Andersa Nīlsona sargātajos vārtos iemeta Radims Vrbata, Makss Domi un Džeimijs Makgins.

Čehs Vrbata uzvaru savai komandai izrāva 19 sekundes pirms pamatlaika beigām. Viņš izpelnījās mača spožākās zvaigznes titulu.

Spēli «Gila River Arena» klātienē noskatījās 13 432 skatītāji.

Nākamo maču Dena Bilsmā vadītā Bufalo komanda aizvadīs naktī uz trešdienu, kad savu līdzjutēju priekšā uzņems Nešvilas «Predators» hokejistus.

Girgensons šajā sezonā laukumā devies 55 spēlēs, kurās izcēlies ar sešiem vārtu guvumiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, bet viņa lietderības koeficients ir -3.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ieņem 13. pozīciju.