14.01.2015. 07:45
Astoto zaudējumu pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā naktī uz trešdienu piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» vienība, kas ar 1:3 savā laukumā atzina Detroitas «Red Wings» pārākumu.

21 gadu vecais latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 21 minūti un 55 sekundes, kuru laikā veica 2 metienus pa vārtiem, bloķēja 3 sāncenšu mestās ripas, lika lietā 3 spēka paņēmienus un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vienīgos vārtus otrās trešdaļas 14. minūtē «Sabres» labā guva aizsargs Maiks Vēbers. Tobrīd viņš rezultātu samazināja līdz minimumam - 1:2.

Uzvarētāju sastāvā divas rezultatīvas piespēles nopelnīja Kails Kvinsijs, tiekot nosaukts par mača otro spožāko zvaigzni.

Pirms mača «First Niagara Center» arēnā, kurā klātienē atradās 19 070 skatītāju, tika godināts leģendārais čehu vārtsargs Dominiks Hašeks, iemūžinot viņa 39. numuru. Savulaik viņš pārstāvēja gan «Sabres» (9 sezonas), gan «Red Wings» komandu.

Līdz šim šosezon abas komandas bija tikušās divreiz, uzvaras dalot uz pusēm.

Nākamo spēli Teda Nolana vadītā komanda aizvadīs naktī uz piektdienu, kad savā laukumā uzņems Minesotas «Wild» hokejistus.

Girgensons šīs sezonas 44 mačos izcēlies ar 11 vārtu guvumiem un 9 rezultatīvām piespēlēm. Ar nopelnītiem 20 punktiem viņš šobrīd ir «Sabres» trešais rezultatīvākais spēlētājs.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā Bufalo komanda ar 44 spēlēs iekārtu 31 punktu atrodas, pēdējā 16. pozīcijā, kamēr «Red Wings» nopelnītie 55 punkti 43 mačos dod 5. vietu.