16.12.2015. 08:03
Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā naktī uz trešdienu piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres», savu līdzjutēju priekšā ar 0:2 atzīstot Ņūdžersijas «Devils» pārākumu.

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes, kuru laikā veica divus metienus pa pretinieka vārtiem, lietoja četrus spēka paņēmienus, zaudēja vienīgajā iemetienā un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Rezultātu otrās trešdaļas 18. minūtē, gūstot savus astotos vārtus sezonā, atklāja Lī Stempniaks, bet punktu šim mačam pielika čehu uzbrucējs Jirži Tlustijs, kurš precīzi meta trešās trešdaļas piektajā minūtē.

«Sabres» komandai šī ir otrā spēlē sezonā, kurā nav spējusi uzlauzt pretinieka cietoksni.

Nākamajā mača Bufalo hokejisti savā laukumā uzņems Anaheimas «Ducks» vienību. Šī spēle risināsies naktī uz piektdienu.

21 gadu vecais Girgensons šosezon piedalījies 28 spēlēs, kurās izcēlies ar diviem vārtu guvumiem, trīs rezultatīvām piespēlēm, bet viņa lietderības koeficients ir -1.

Tikmēr citā spēlē Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras «Canucks» komanda ar rezultātu 2:6 cieta sakāvi viesos pret Minesotas «Wild». Latvietis ar vienību devies sešu spēļu izbraukumā, bet arī šoreiz palika rezervē.

Uzvarētāju rindās ar vienu vārtu guvumu un trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās austrietis Tomass Vaneks un somu centra uzbrucēju Miko Koivu.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» noslīdēja uz 14. pozīciju, kamēr «Canucks» ir priekšpēdējā, 13. vietā Rietumu konferencē.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana