07.11.2015. 23:06
Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda sestdien tikai pašā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mača izskaņā izrāva uzvaru pār Vankūveras «Canucks».

• Girgensons un «Sabres» kapitulē «Lightning» vakar

«Sabres» savā laukumā bija pārāki ar 3:2 (0:0, 2:1, 1:1).

Otrās trešdaļas ievadā «Sabres» izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pa vārtiem guva Džeimijs Makgins un Rasmuss Ristolainens, taču «Canucks» atguvās, panākot neizšķirtu 51.minūtē.

Lai gan šķita, ka duelis turpināsies pagarinājumā, uzvaras nesošo ripu «Sabres» iemeta vien 17 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad savu iespēju izmantoja Ristolainens, gūstot otros vārtus šajā mačā.

Lai gan Girgensons šo maču uzsāka pirmajā maiņā, viņš laukumā pavadīja 12 minūtes un 20 sekundes, metienus pa vārtiem neizdarot. Tiesa, otrās trešdaļas laikā uzbrucējs guva nelielu kājas savainojumu, taču pēc tam atgriezās laukumā uz trešo periodu. Latvietis šajā mačā izcēlās ar trim spēka paņēmieniem un uzvarēja trīs no deviņiem iemetieniem, izpelnoties neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas uzbrucējs šosezon 14 spēlēs guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, kā arī izpelnījies neitrālu lietderības koeficientu.

Pēdējos sešos mačos «Sabres» izcīnījusi četras uzvaras.

Iepriekšējā sezonā «Canucks» rindās spēlēja latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, taču pirms šīs sezonas viņš tika nosūtīts uz šīs vienības fārmklubu Amerikas Hokeja līgā (AHL).

NHL Atlantijas divīzijas kopvērtējumā pašlaik «Sabres» komanda ar 12 punktiem 14 cīņās atrodas priekšpēdējā, septītajā, pozīcijā. Savukārt Austrumu konferencē Bufalo klubam 12.vieta.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
    Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana