05.02.2017. 07:24

, LSM.LV - Sports

Girgensons laukumā pavadīja 19 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja Kails Okoposo, bet otrajā trešdaļā ar vārtu guvumu izcēlās Raiens O’Railijs. Trešajā trešdaļā “Sabres” divi vārtu guvumi, kuru autori Sems Reinhards un Markuss Folinjo.

Līdz ar šo uzvaru “Sabres” ir pārtraukusi trīs zaudējumu sēriju un 51 spēlē sakrājusi 50 punktus, tādējādi NHL Austrumu konferencē pakāpjoties uz priekšpēdējo pozīciju un aiz sevis atstājot Tampabejas “Lightning” vienību.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs otrdien, kad krustos nūjas ar Sanhosē “Sharks”.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430