30.12.2013. 11:04
Latviešu uzbrucējam Zemgam Girgensonam svētdien neizdevās realizēt savu pēcspēles metienu, taču tas netraucēja Bufalo "Sabres" tikt pie uzvaras Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā."Sabres" savā laukumā ar rezultātu 2:1...

"Sabres" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica Vašingtonas "Capitals".

Girgensons laukumā pavadīja 17 minūtes un 27 sekundes, izpildīja vienu nesekmīgu metienu pa "Capitals" vārtiem, kā arī veica divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu sāncenšu raidījumu un nerealizēja savu iespēju pēcspēles metienu sērijā. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Sabres" atklāja mača rezultātu, kad otrā perioda izskaņā Drū Stefords bija pirmais pie atlēkušās ripas un raidīja to vārtos. Tomēr "Capitals" trešā perioda sestajā minūtē izdevās panākt neizšķirtu, kad Trojs Brūvers pēc spēcīga raidījuma pārspēja Bufalo komandas vārtsargu Raienu Milleru.

Pamatlaikā un pagarinājumā komandām vairs vārtus gūt neizdevās, bet pēcspēles metienos "Sabres" uzbrucējam Stīvam Otam kā vienīgajam padevās precīzs "bullītis", kas Bufalo vienībai nodrošināja savā laukumā jau ceturto uzvaru pēc kārtas.

Par šī gada Latvijas uzlecošo sporta zvaigzni atzītais Girgensons šosezon 38 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis desmit rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie negatīva lietderības koeficienta -2.

"Sabres" ar 26 punktiem 39 spēlēs joprojām pārliecinoši ieņem ne tikai pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā.