31.01.2014. 23:14
Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo "Sabres" uzbrucējs Mets Mulsons aizvadītās nakts spēlē pret Fīniksas "Coyotes" iedzīvojās ķermeņa augšdaļas savainojumā, un 2014.gada ziemas olimpisko spēļu izraisīto NHL pārtraukumu izmantos, lai veseļotos.

Šonakt NHL mačā Bufalo "Sabres", pateicoties Zemgus Girgensona gūtajiem vārtiem mazākumā, ar 3:2 pārspēja Fīniksas "Coyotes". Trešā perioda septītajā minūtē laukumu pameta Girgensona maiņas biedrs Mets Mulsons, kurš kādā epizodē saņēma sitienu ar nūju.

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans atklāja, ka, visticamāk, Mulsons nebūs pieejams līdz pat NHL sezonas pārtraukuma beigām februāra izskaņā. Līdz olimpiskajām spēlēm veltītā pārtraukuma sākumam "Sabres" jāaizvada vēl četri mači, un paredzams, ka Mulsona vietu pirmajā maiņā ar Girgensonu un Taileru Enisu vismaz pirmajā spēlē ieņems Braiens Flins.

Mulsons šosezon pēc 11 spēlēm Ņujorkas "Islanders" rindās pievienojās Bufalo komandai, kuras sastāvā jau ir aizvadījis 40 spēles. Sezonā kopumā Mulsons ir guvis 33 (15+18) punktus – neviens Bufalo hokejists nav bijis rezultatīvāks.

Hokeja apskatnieki izcēluši arī citu, interesantu aspektu Mulsona savainojuma sakarā – Mulsons ir ne tikai viens no "Sabres" vadošajiem uzbrucējiem, bet arī potenciāli vērtīga maiņas darījumu daļa. Ja vien, protams, "Sabres" izvēlēsies turpināt savas nākotnes komandas būvēšanu.

Ja līdz NHL maiņas darījumu pauzei (sākas no 7.februāra, turpinās līdz 23.februārim) nebūs lielāka skaidrība par Mulsona savainojuma smagumu, visticamāk, neviena komanda līdz šai pauzei nevēlēsies iemainīt Mulsonu, bet pēc pārtraukuma līdz oficiālajam NHL maiņu darījumam noslēgumam (5.martam) paliek diezgan maz laika (četras spēles), lai Mulsons spētu kādai komandai pierādīt savu lietderību.

Izmantotie resursi:The Official Web Site - Buffalo SabresThe Buffalo News | Buffalo's Number One Source...

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009