10.10.2015. 23:17

, LSM.LV - Sports

Girgensons spēlēja 18 minūtes (17:58), trīsreiz meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls. Bufalo komandā vienīgos vārtus guva Nikolass Delorjē, kurš otrajā trešdaļā atjaunoja neizšķirtu.

Uz fārmklubu Amerikas hokeja līgā (AHL) Latvijas vārtsargu Kristeru Gudļevski nosūtījušajā Tampabejas komandā vārtos darbojās Bens Bišops, kurš atvairīja 24 no 25 metieniem. "Sabres" vārtus sargāja Čads Džonsons, jo sezonu pirmā vārtsarga lomā sākušais Robins Lēners iepriekšējā spēlē tika savainots.

Jau vēstīts, ka sezonu Bufalo klubs sāka ar zaudējumu Otavas "Senators" (1:3). Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs pirmdien mājās pret Kolumbusas "Blue Jackets".

"Sabres" divas iepriekšējās sezonās regulārajā čempionātā palika pēdējā 30.vietā. Girgensons pērnajā sezonā "Sabres" sastāvā 61 spēlē iemeta 15 vārtus un veica 15 rezultatīvas piespēles.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650