07.01.2015. 07:56

, LSM.LV - Sports

Girgensons spēlēja 19 minūtes (19:07), pa vārtiem nemeta un veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -2.

Trīs vārtus "Sabres" ielaida jau pirmajā trešdaļā, pirms Mihails Grigorenko otrajā periodā vairākumā vienus vārtus atguva. Pēdējā ripa nonāca tukšos "Sabres" vārtos trīs minūtes pirms cīņas beigām. Uzvarētājiem Patriks Eliāšs guva vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles, kas viņam ļāva sasniegt karjerā 1000 rezultativitātes punktu.

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans uzsvēra, ka viņa vadītā komanda pēdējās trīs spēles ir zaudējusi vēl pirms cīņas sākuma, jo nav bijusi psiholoģiski gatava. "Mums jābūt gataviem. Te ir NHL," teica treneris.

Šosezon 41 spēlē 21 gadu vecais Girgensons ir iemetis 11 vārtus un veicis deviņas piespēles, kļūstot par "Sabres" otro rezultatīvāko spēlētāju un labāko vārtu guvēju. Girgensons kā līdzjutēju balsojuma uzvarētājs arī iekļuva NHL Zvaigžņu spēlē, kas notiks 25.janvārī Kolumbusā.

Bufalo klubs ar 41 spēlē gūtu 31 punktu saglabāja 15. vietu Austrumu konferencē, bet līgas kopvērtējumā ieņem 28.pozīciju 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs ceturtdien viesos pret Austrumu konferences pastarīti Karolīnas "Hurricanes".