13.10.2015. 07:01

, LSM.LV - Sports

Girgensons spēlēja 18 minūtes (18:04), vienreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls. Bufalo komandā rezultatīvākais bija Mets Molsons, kurš guva vienus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlēja.

Rezultātu otrajā trešdaļā atklāja "Sabres" hokejists Rasmuss Ristolainens, bet visi pārējie vārti tika gūti pēdējā periodā. Girgensona noraidījuma laikā Brendons Sāds guva pirmos vārtus "Blue Jackets" un samazināja viesiem rezultāta starpību līdz 1:2. Taču "Sabres" noturējās vadībā un nepilnas piecas minūtes pirms mača beigām Molsons vairākumā panāca 4:2.

Bufalo klubs izcīnīja pirmo uzvaru galvenā trenera Dena Bailsmas vadībā.

Jau vēstīts, ka sezonu Bufalo klubs sāka ar zaudējumiem Otavas "Senators" (1:3) un Tampabejas "Lightning" (1:4). Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs ceturtdien Floridā pret "Panthers".

"Sabres" divas iepriekšējās sezonās regulārajā čempionātā palika pēdējā 30.vietā. Girgensons pērnajā sezonā "Sabres" sastāvā 61 spēlē iemeta 15 vārtus un veica 15 rezultatīvas piespēles.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa