26.11.2015. 05:59

Līdz mača 27.minūtei viesi pēc Maika Fišera, Kreiga Smita un Koudija Hodžsona precīzajiem metieniem bija ieguvuši jau 3:0 pārsvaru, kuru atlikušajā spēles laikā Sabres prata sadeldēt līdz minimumam (Īvanders Keins, Džeks Aikels), taču ne panākt pretiniekus. Sabres pa pretinieku vārtiem veica 32 metienus, kamēr Predators atbildēja ar 20.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā izpildīja divus metienus pa vārtiem, iekrāja trīs spēka paņēmienus, neitrālu lietderības koeficientu un uzvarēja sešos no 11 iemetieniem (55%). Šosezon 18 mačos viņam divi (1+1) rezultativitātes punkti un -1 lietderība.

Bufalo komanda ar 22 mačos iekrātiem 18 punktiem noslīdējusi uz 15.vietu Austrumu konferences 16 klubu konkurencē, turklāt arī pastarīšiem Kolumbusas Blue Jackets ir tāds pats punktu skaits. Nākošo spēli komanda aizvadīs piektdien, kad uzņems Karolīnas Hurricanes, bet jau sestdien atbildes vizītē viesosies Nešvilā. Tikmēr otrdien gaidāma izbraukuma spēle pret Detroitas Red Wings.