28.02.2013. 06:19

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā AHL komanda Ročesteras „Americans” šonakt piedzīvojusi zaudējumu pret Toronto „Marlies” vienību (1:2). Girgensons spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

Trīs zaudējumi pēc kārtas bija likuši „Americans” vienībai atkāpties uz devīto vietu Rietumu konferencē, taču šonakt bija iespēja atspēlēties pret turnīra tabulā turpat blakus esošo Toronto „Marlies”.

Pēc neizšķirti aizvadīta pirmā perioda jau otrās mača trešdaļas piecpadsmitajā sekundē rezultātu atklāja „Marlies” hokejisti. 10 minūtes vēlāk „Americans” gan vairākumā spēja atspēlēties (vārtus guva Marks Mankari, kurš šajā mačā izdarīja veselus astoņus metienus), taču uzreiz pēc tam noteikumi tika pārkāpti pret „Marlies”, un pirmo vārtu autors Raians Hamiltons devās izpildīt soda metienu un viņš nekļūdījās – 2:1.Šāds rezultāts saglabājās līdz pat spēles beigām, kas nozīmēja, ka „Americans” zaudējusi jau četrās spēlēs pēc kārtas.

Zemgus Girgensons šajā mačā ar punktiem vai metieniem neizcēlās un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficentu.

Izmantotie resursi:TheAHL.com | The American Hockey League | Home...

Citronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131