03.02.2015. 09:48
Par aizvadītā mēneša vērtīgāko spēlētāju Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā ir atzīts HK «Liepāja» aizsargs Mārtiņš Gipters. Viņš janvārī piecās spēlēs sakrājis 9 rezultativitātes (3+6) punktus, TVNET informēja LHF.

Giptera pārstāvētā HK «Liepāja» komanda janvārī izcīnīja četras uzvaras un ar 49 punktiem turnīra tabulā ieņem trešo vietu.

25 gadus vecais Gipters ir savas komandas un visa čempionāta rezultatīvākais aizsargs. Kopumā 24 spēlēs viņš guvis 15 vārtus un atdevis 18 rezultatīvas piespēles. Jāatzīmē aizsarga lieliskā spēle pret HK «Kurbads» vienību. «Liepājas» komandas uzvarā ar 6:3, Gipters guva divus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

Par septembra mēneša vērtīgāko spēlētāju Latvijas hokeja virslīgā tika atzīts HS «Rīga/Prizma» vārtsargs Edgars Lūsiņš, oktobrī par vērtīgāko tika atzīts HK «Mogo» spēlētājs Vladimirs Mamonovs, novembrī HK «Liepāja» snaiperis Bruno Zabis. Janvārī vērtīgākā spēlētāja balva tika HK «Kurbads» veterānam Aleksandram Macijevskim.

Šosezon Latvijas virslīgas hokeja čempionātā tiek turpināta tradīcija - katra mēneša vērtīgākā spēlētāja noteikšana un apbalvošana. Labākajam mēneša hokejistam tiek piešķirta piemiņas balva un dāvana no LHF un hokeja inventāra veikala «Sports Lukss».

Mēneša vērtīgākā spēlētāja noteikšanas komisija: Latvijas hokeja virslīgas organizatori, galvenais tiesnesis, statistiķis un autoritatīvākie par hokeju rakstošie Latvijas sporta žurnālisti, kuri pēc vairākiem kritērijiem nosaka katra mēneša vērtīgāko Latvijas virslīgas hokeja čempionāta spēlētāju.Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties