03.07.2012. 17:12
Pieredzējušie Anglijas premjerlīgas klubu «Manchester United» pussargs Raiens Gigss un «Liverpool FC» uzbrucējs Kreigs Belamijs iekļauti Lielbritānijas olimpiskajā futbola izlasē.

Olimpiskajā futbola turnīrā valstis pārstāv U-23 izlases, bet katrā komandā trīs spēlētāji drīkst būt vecāki.

Gigss un Belamijs ir divi no trim spēlētājiem, kuri vecāki par 23 gadiem. Par trešo pieredzējušo spēlētāju Lielbritānijas olimpiskās izlases galvenais treneris Stjuarts Pīrss izvēlējies aizsargu Miku Ričardsu.

Kā ziņots, sākotnēji starp tiem 35 spēlētājiem, kas pretendē uz vietu Lielbritānijas olimpiskās valstsvienības sastāvā, tika nosaukts arī bijušais Anglijas izlases kapteinis Deivids Bekhems, tomēr vēlāk viņš neiekļuva starp galīgā sastāva 18 spēlētājiem.

Lai gan Bekhems vairākas reizes nepārprotami norādīja uz savu vēlmi palīdzēt Lielbritānijas komandai Olimpiādē, Pīrss uzskatīja, ka Bekhems nav pietiekami labā sportiskajā formā, un viņu neiekļāva olimpiskās izlases sastāvā.

Bekhems savā dzimtenē nav spēlējis jau deviņus gadus. Futbolists cerēja uz iespēju spēlēt nacionālajā izlasē kaut vai tāpēc, ka tieši viņa devums bieži tiek minēts par galveno iemeslu, kāpēc Londona 2005. gadā ieguva tiesības rīkot vasaras olimpiskās spēles.  

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā arTatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties