26.09.2014. 11:20
Ar pārliecinošu Ņujorkas "Giants" uzvaru pār Vašingtonas "Redskins" (45:14) iesākās Nacionālās futbola līgas (NFL) regulārās sezonas ceturtā nedēļā. Īlajs Menings izcēlās ar pieciem piezemējumiem.

Ņujorkas "Giants" saspēles vadītājs Īlajs Menings realizēja 28 no 39 piespēlēm, guva 300 jardus un atdeva četras rezultatīvas piespēles, kā arī vienu reizi ienesa bumbu ieskaites zonā saviem spēkiem, ar ko bija pietiekoši, lai izcīnītu pārliecinošu uzvaru pār saviem divīzijas oponentiem – Vašingtonas "Redskins".

Taču, neskatoties uz lielisko Meninga spēli, prožektoru gaismās atradās cits futbolists – Larijs Donels, kurš šajā spēlē notvēra pirmās trīs "Giants" rezultatīvās piespēles, bet mačā kopumā guva 54 jardus. Pēc šī mača Donels, kurš NFL nokļuva pagājušajā sezonā kā nedraftētais brīvais aģents, kļuva par komandas līderi gūto piezemējumu ziņā.

Ja pievēršamies mača gaitai, tad, kā jau teikts, pirmos trīs piezemējumus Ņujorkas komandas labā guva Larijs Donels, kurš to visu iespēja pirmajā puslaikā. Tāpat viņam palīdzēja Džošs Brauns, kurš pašā puslaika izskaņā realizēja 29 jardu tiešo brīvsitienu. Tomēr, lai aizsūtītu pretiniekus uz ģērbtuvēm "sausā", ņujorkiešiem nepietika spēku, jo otrās ceturtdaļas vidū Andrē Robertss notvēra Kirka Kazinsa piespēli.Trešā ceturtdaļa sākās ar Alfreda Morisa piezemējumu pēc 20 jardu skrējiena, taču tas arī bija pēdējais prieka brīdis vašingtoniešiem, jo atlikušajā laikā "Giants" guva vēl trīs piezemējumus, kad bumbu ieskaites zonā nogādāja Daniels Fells, kurš notvēra Meninga piespēli, pats Menings, kurš ienesa bumbu pēc viena jarda skrējiena un Andrē Viljamss, kurš arī guva piezemējumu nesot bumbu.

Kirks Kazinss, kurš aizstāj Vašingtionas "Redskins" nomināli pirmo numuru Robertu Grifinu, šajā spēlē, atšķirībā no iepriekšējām, nespēja sevi parādīt no labākās puses un maču noslēdza ar 257 gūtiem jardiem (19/33), vienu rezultatīvu piespēli un piecām kļūdām – četrām pārtvertām bumbām un vienu zaudētu.No zaudētājiem ir jāizceļ pussargs Rojs Helu, jo viņš kļuva par mača labāko piespēļu uzbrucēju savā komandā – notvēra visas piecas sev raidītās piespēles un guva 78 jardus, papildus tam, nesot bumbu, tika gūti vēl astoņi jardi divos mēģinājumos.

Jāpiebilst, ka trim Vašingtonas aizsargiem izdevās pielietot vairāk kā 10 spēka paņēmienus – Kīnans Robinsons un Brendons Merivezers 13 reizes apturēja pretiniekus, bet Raiens Klarks to izdarīja 14 reizes.Izmantotie resursi:NFL.com - Official Site of the National...ESPN: The Worldwide Leader In Sports