04.01.2014. 13:03
Vācijas biatloniste Miriama Gesnere šodien preses konferencē Oberhofā (Vācija) paziņojusi par to, ka nestartēs Ziemas olimpiskajās spēlēs, kas februārī norisināsies Sočos (Krievija). Gesnerei dalību Sočos liegs veselības problēmas.

Gesnere maijā Norvēģijā piedzīvoja kritienu, braucot ar kalnu velosipēdu, kā rezultātā nevarēja trenēties vairākas nedēļas (skriemeļu lūzums). Diemžēl tik nopietns savainojums nav palicis bez sekām un muguras sāpes vēl tagad sportistei līdz ar pilnu atdevi strādāt gan treniņos, gan sacensībās.

"Nonācu pie secinājuma, ka nestartēšu Sočos un vispirms mēģināšu tikt galā ar veselības problēmām", tā preses konferencē ar asarām acīs paziņoja 23 gadus vecā Gesnere, kura nestartēs arī šīs dienas iedzīšanas sacensībās. Gesnere izlaida iepriekšējā posma sacensības Anesī (Francija), taču vakar sprintā ar 53. vietu mēģināja atgriezties apritē (četras kļūdas šaušanā un tikai 41. rezultāts slēpojumā). Šosezon Vācijas biatlonistei ne reizi neizdevās izcīnīt ieskaites punktus (TOP40). Šobrīd netiek izteiktas prognozes, kad Gesnere varētu atgriezties Pasaules kausa izcīņas posmos.

Pērn Gesnere bija viena no ikvienu sacensību favorītēm. Iepriekšējā sezonā pat vairākas kļūdas šaušanā Gesnerei nereti neliedza cīnīties par augstām vietām. Kopumā individuālajās disciplīnās Gesnerei trīs uzvaras (sprintā Oberhofā un Rūpoldingā, kā arī iedzīšanā Pokļukā), divas otrās vietas un devītā vieta kopvērtējumā. Pērn vāciete bija viena no ātrākajām slēpojumā.

Izmantotie resursi:sportschau.deMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties