06.08.2015. 17:15
Rīgas "Dinamo" bijušais aizsargs Čejs Genovejs jaunajā sezonā gatavojas spēlēt Maskavas "Spartak". Kanādiešu leģionārs atzīst, ka aizvadītajā sezonā viņam klubā viss patika, taču Maskava ir teicama pilsēta. Ar jauno klubu Genovejs cer tikt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas mačos.

Kāpēc nepalikāt Rīgas "Dinamo" un pārgājāt uz Maskavas "Spartak"? - Pat nezinu... Parādījās tāds variants, es piekritu. Maskava ir teicama pilsēta, "Spartak" - klubs ar tradīcijām, šķiet, ka nemaz nav slikta vieta, kur spēlēt hokeju.

Iepriekšējā sezonā neizdevās tikt izslēgšanas spēlēs... - Mēs cīnījāmies ar daudzām komandām, tostarp ar Mitišču "Atlant", no kura tagad daudzi pārgājuši uz "Spartak". Ceru, ka šajā sezonā varēsim iekļūt izslēgšanas spēlēs. Mēs gatavojamies to izdarīt. Tagad jāizmanto pārbaudes spēlēs, lai sakārtotu savu spēli un kļūtu par stipru komandu.

Mači pret Rīgas "Dinamo" būs īpaši? - Noteikti! Man tur viss patika, bija teicams kolektīvs. Turklāt tagad tur palikuši gandrīz tie paši puiši.

Iespējams, tur ģērbtuvē bija vieglāk? Tomēr praktiski visi Latvijas spēlētāji pārvalda angļu valodu.- Jā, visi runāja angliski. Bet esmu patīkami pārsteigts, ka arī te komandā daudzi saprot angliski, pat nerunāju par treneriem, kuri spēlējuši Ziemeļamerikā Ar valodu nav nekādu problēmu.

Kā zināms, pagājušajā sezonā Maskavas "Spartak" finansiālu apsvērumu dēļ nespēlēja KHL, tikmēr Rīgas "Dinamo" sastāvā Čejs Genovejs bija rezultatīvākais aizsargs: 59 mačos viņš sakrāja 23 (9+14) punktus.

Izmantotie resursi:rsport.ruTatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties