01.06.2016. 17:09
Kontinentālās hokeja līgas klubs Ņižņijnovgorodas "Torpedo" norēķinājies ar spēlētājiem par pagājušo sezonu, apgalvo ģenerāldirektors Viktors Haritonovs.

Kontinentālās hokeja līgas kluba Ņižņijnovgorodas "Torpedo" uzbrucējs Vladimirs Galuzins, kurš sezonas gaitā bija arī komandas kapteinis, maija nogalē norādīja, ka vairāki spēlētāji parādu dēļ ir gatavi lauzt līgumu. "Runājām ar vadību, kura apsolīja daļu samaksāt līdz maija beigām. Puiši vērsās arī pie Spēlētāju arodbiedrības, kura par situāciju zina ļoti labi un kontrolē visu. Ir arī spēlētāji, kuri iesnieguši dokumentus, lai lauztu līgumu, bet mani pagaidām viss apmierina. Esmu pieradis, naudu samaksās, nekur tā nepazudīs."

Kā apgalvo kluba ģenerāldirektors Viktors Haritonovs, līdz maija beigām samaksāta nevis daļa, bet visi parādi. "Visas saistības ar spēlētājiem par pagājušo sezonu līdz šodienai ir izpildītas. Ieskaitot gan darba algu, gan individuālās prēmijas. Esam slēguši visus jautājumus par parādiem un pilnā sparā gatavojamies nākamajai sezonai."

Ņižņijnovgorodas "Torpedo" izslēgšanas spēlēs pārvarēja pirmo kārtu, bet otrajā ar 1-4 piekāpās Maskavas CSKA. Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš komandai pievienojās sezonas gaitā, bet tas netraucēja ar 44 mačos sakrātajiem 35 punktiem kļūt par rezultatīvāko spēlētāju. Pirms pasaules čempionāta viņš pagarināja vienošanos uz diviem gadiem.

Izmantotie resursi:Чемпионат.com: новости спорта - ЧемпионатBulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties