16.07.2016. 18:01
Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēlē šodien „SynotTip” Virslīgas čempionvienība „Liepāja” viesos Rīgas 49. vidusskolas stadionā ar 5:2 pārspēja iepriekšējo divu sezonu 2. līgas čempionus Rīgas „Caramba” futbolistus.

Jau spēles 10. Minūtē liepājniekus vadībā izvirzīja Valērijs Afanasjevs, bet puslaika vidū ar pāris minūšu intervālu Ņikita Bērenfelds un Edgars Gauračs panāca jau 3:0 viesu labā. Tomēr 32 .minūtē „Caramba” vienus vārtus atguva, ar precīzu sitieni izceļoties Gorgijam Diakvnišvili, kurš ir viens no četriem futbolistiem komandā ar Virslīgas pieredzi.

Spēles 65. minūtē savus otros vārtus mačā guva Gauračs, atjaunojot trīs vārtu pārsvaru, bet pēc sešām minūtēm ar saviem otrajiem vārtiem atbildēja Diakvnišvili. Spēles galarezultātu 83. minūtē uzstādīja neviens cits kā Gauračs, tādējādi sasniedzot hat-trick. Pēc pāris minūtēm "Caramba" varēja gūt trešos vārtus, taču Diakvnišvili nopelnīto 11 metru soda sitienu Romānam Ļitviņukam realizēt neizdevās.

Vēl viena astotdaļfināla spēlē Virslīgas pastarīte "Daugavpils" izbraukumā ar 1:0 pieveica 1. līgas komandu "Tukums 2000/TSS". Vienīgos vārtus mača 27. minūtē guva ASV leģionārs Papa Abdulaje Falī.

Latvijas kausa ceturtdaļfināla pāru izloze notiks nākamā gada februārī, ceturtdaļfināla mači risināsies martā, bet finālspēle plānota maijā.