22.11.2017. 23:34

"Adler" komanda visus savus sešus vārtus guva pēdējās 40 minūtēs, atspēlējoties no pirmajā periodā iekrātā 0:2 deficīta. Gatis Sprukts bija precīzs otrā un trešā perioda sākumos, gūstot "Adler" pirmos un ceturtos vārtus.

Kopumā Spruktam bez diviem gūtiem vārtiem šajā spēlē arī lietderības koeficients +1. Savukārt Oļegs Šišļaņņikovs nopelnīja divu minūšu sodu, kā arī lietderības koeficientu +1.

Kicbīles "Adler" pārtrauca četru zaudējumu sēriju un pēc 17 spēlēm ar 24 punktiem Alpu līgā ieņem 11. vietu 17 komandu konkurencē. No astotās pozīcijas "Adler" komandu šķir septiņi punkti.

Krievijas Augstākajā līgā (VHL) jau trešo panākumu pēc kārtas šodien svinēja Ciliņas "Tseng Tou", kas viesos ar 6:3 apspēlēja Kazaņas "Bars" vienību. Izšķirošo pārsvaru Ķīnas komanda ieguva jau pirmajā trešdaļā, kuru viesiem izdev;as uzvarēt ar 4:0.

17:17 nospēlētajās minūtēs ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās viesu hokejists Nikolajs Jeļisejevs, kuram arī divi metieni pa vārtiem un neitrāls lietderības koeficients. Tikmēr viņa komandas biedrs Ēriks Ševčenko laukumā pavadīja 18:27 minūtes, nopelnot piecu minūšu sodu par kaušanos, pa pretinieku vārtiem izdarot vienu metienu, kā arī iegūstot lietderības koeficientu +2.

Uzvara ļāva "Tseng Tou" ar 27 spēlēs izcīnītiem 43 punktiem pacelties uz desmito pozīciju VHL kopvērtējumā.

Visbeidzot ārpus Zviedrijas "Allsvenskan" līgas kluba "Timrå" pieteikuma šovakar palika aizsargs Maksims Ponomarenko. "Timrå" ar rezultātu 3:2 pagarinājumā uzvarēja "Oskarshamn" hokejistus, tādējādi ar 39 punktiem nosargājot pirmo pozīciju turnīra tabulā.

Izmantotie resursi:erstebankliga.atВысшая хоккейная лига - Протокол игры

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa