14.11.2014. 20:14
Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) leģenda Kevins Gārnets, kurš 38 gadu vecumā joprojām turpina karjeru, pārstāvot Bruklinas "Nets" vienību, atzinis, ka pēc spēlētāja karjeras beigām vēlētos iegādāties Minesotas "Timberwolves" - klubu, kura aizvadīja pirmos 12 karjeras gadus.

211 centimetrus garais un 115 kilogramus smagais spēka uzbrucējs Gārnets līgā ienāca 1995. gadā, kad ar piekto numuru nesen vidusskolu beigušo talantu izvēlējās "Timberwolves". Minesotas vienībā Gārnets aizvadīja pirmās 12 karjeras sezonas, kļūstot par līgas superzvaigzni un astoņas reizes spēlējot izslēgšanas turnīrā.

2004. gadā Gārnets tika atzīts par līgas MVP un aizveda komandu līdz Rietumu konferences finālam, kur atzina "Lakers" pārākumu. Kopš tā laika "Wolves" vairs ne reizi nav spēlējusi izslēgšanas turnīrā.

"Vēlos iegādāties "Timberwolves". Izveidot cilvēku grupu un kādu dienu mēģināt to paveikt," Gārnets atklāja savus nākotnes plānus. "Tas ir tas, ko vēlos. Man ir attiecības ar cilvēkiem tur. Flips [Sonderss] tur ir." Tieši Sondersa vadībā Gārnets spēlēja "Timberwolves" rindās. Tagad Sonderss atkal ir komandas galvenais treneris, kā arī daļējs kluba īpašnieks un prezidents basketbola operāciju jautājumos.

Šī ir pēdējā sezona, kas paredzēta Gārneta līgumā ar "Nets" un par to spēlētājs saņems 12 miljonus dolāru. Karjeras laikā tikai basketbola laukumā gūtajā atalgojumā Gārnets nopelnījis vairāk nekā 315 miljonus dolāru.

"Timberwolves" pašreizējais īpašnieks ir 73 gadus vecais Glens Teilors, kurš jau iepriekš izteicies, ka labprāt pārdotu nelielu daļu kluba kādam, kurš vēlāk varētu kļūt par galveno kluba īpašnieku.

Izmantotie resursi:Yahoo! SportsHokeja klubs Kurbads Hokeja klubs Kurbads Mazjumpravas 24, Rīga, LV-1063
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties