30.06.2012. 20:01
Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) klubs Bostonas "Celtics" panācis vienošanos ar 36 gadus veco spēka uzbrucēju Kevinu Gārnetu uz nākamajām trim sezonām par 34 miljoniem ASV dolāru, līgai tuvi avoti pavēstījuši Yahoo! Sports.

Kevins Gārnets neplāno beigt karjeru. Vismaz ne šogad. Gārnets, kurš NBA kopumā ir aizvadījis 17 sezonas, karjeru turpinās turpat, kur noslēdza aizvadīto sezonu, - Bostonā. "Celtics" rindās Gārnets ir aizvadījis pēdējās piecas sezonas, 2008. gadā kļūstot par NBA čempionu.

211 centimetrus garais spēka uzbrucējs aizvadītajā sezonā vidēji mačā guva 15,8 punktus un izcīnīja 8,2 atlēkušās bumbas. Daudzas vienības bija gatavas piedāvāt līgumus Gārnetam, tomēr spēlētājs izvēlējies palikt lojāls pret "Celtics" vienību un turpināt karjeru Bostonā.

Bostonas "Celtics" vienības vadībai vēl ir daudz darba šajā starpsezonā, jo pašlaik klubs ir panācis vienošanos uz nākamo sezonu tikai ar pieciem spēlētājiem, neskaitot Gārnetu.

Tuvāko stundu laikā 2012. gada NBA čempionvienība Maiami "Heat" izteiks piedāvājumu Rejam Alenam, kurš 1. jūlijā oficiāli kļūs par neierobežoti brīvo aģentu. "Heat" vienība, kura atzinusi, ka Alena piesaiste ir tās galvenā prioritāte šajā starpsezonā, spēlētājam piedāvās līgumu uz nākamo sezonu par 3 miljoniem ASV dolāru, vēsta darījumam pietuvināts avots.

Savukārt franču centra spēlētājs Ronijs Turiafs izlēmis nepagarināt līgumu ar "Heat" un kļūt par neierobežoti brīvo aģentu, ziņo viņa aģents Marks Bartelsteins. Turiafam bija iespēja pagarināt līgumu ar "Heat" uz nākamo sezonu par 1,1 miljonu ASV dolāru. Bartelsteins izteicies, ka Turiafs vēlas turpināt karjeru Maiamī, taču par lielāku algu nekā 1,1 miljons ASV dolāru.

Izmantotie resursi:Yahoo! Sports - Sports News, Scores, Rumors,...Mobile - BostonHerald.comESPNAglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties