30.07.2016. 19:30

, LSM.LV - Sports

Pusfinālā ''Livonia'' pārliecinoši aizvadīja pirmo puslaiku, ko pavadīja spēcīgs lietus. Divus no četriem piezemējumiem puslaikā veica Kristaps Bērziņš. Otrajā puslaikā Artūrs Perihs izdarīja piezemējumu arī ''Ovālam'', samazinot rezultāta starpību līdz 5:26. Pēc Mārtiņa Rundāna piezemējuma ''Ovāls'' atbildēja ar diviem Naura Bērziņa piezemējumiem un vēlreiz Periha piezemējumu, kurš pēdējās divās savas komandas spēlēs to paveicis trīsreiz. Spēles beigās komandas vēlreiz apmainījās rezultatīvām darbībām – vispirms Eduards Želvis ''Livonia'', un tad Emīls Zerafims ''Ovālam''.

''Garkalne/Livonia'' spēlē vadīja Kriss Čadlijs, kurš pastāstīja, ka pirmo puslaiku komanda noturējās ļoti labi un spēlēja tā, kā vajadzēja. Savukārt otrajā puslaikā pēc pārāk lielas atkāpšanās atpakaļ nedaudz tika pazaudēts spēles plāns un izkārtojums. "Pietrūka Vikinga [komandas kapteiņa Aināra Bērziņa], kurš savainoja celi. Labi veicām presingu un izdarījām tvērienus. Uzskatu, ka pretinieki šodien uzvarēt nevarēja. Sevi labi parādīja jaunie spēlētāji – pirmajā puslaikā tas bija Gundars Grieķis," teica Čadlijs.

Savukārt ''Ovāls/Jūrmala'' treneris Vitālijs Haleckis atzina, ka pirmajā puslaikā spēle nepadevās, un bija daudz kļūdu. Otrajā puslaikā komanda pēc pirmā piezemējuma noticēja spēkiem un šo to parādījusi, bet galvenais trenerim, ka neviens netika savainots, jo gaida svarīgas spēles par Latvijas čempionāta medaļām.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222