01.12.2017. 11:07

Matīsa Rožlapas trenētās meitenes 20. oktobrī atklāja sezonu, savā laukumā uzņemot Tallinas “G4S Noorteliiga” (zaudējums ar 49:59). Decembra pirmajā dienā sekos iepazīšanās ar citu igauņu komandu no studentu pilsētas Tartu.

Savstarpējo spēļu bilance ir 6-8 pretinieču labā. Pērn kadetes piedzīvoja divas neveiksmes viesos (55:73 un 59:73), bet trešajā tikšanās reizē “Elektrum” Olimpiskajā centrā izrāva uzvaru ar 64:62. Centra spēlētāja Laura Meldere pēdējā uzbrukumā pamatlaikā pēc Jetes Nulles piespēles izrāva pagarinājumu (59:59), savukārt tajā rezultatīvi nospēlēja Paula Mauriņa, Paula Kļeščova un Anita Miķelsone. No toreizējā sastāva U16 izlases pieteikumā palikušas Paula Mauriņa un Vika Altrofa.

Trīspadsmit komandas, tai skaitā 10 no Latvijas, ir sadalītas divās divīzijās. Pirmās divīzijas komandas – Liepājas papīrs, RSU, TTT juniores, Tallinas Universitāte, Latvijas Universitāte – izspēlēs sešus apļus (28 spēles). TTT, ņemot vērā aizņemtību vēl divos turnīros, piedalīsies četros apļos (20 spēles).

Otrās divīzijas komandas – Tartu Universitāte, Tallinas “Audentes”, Daugavpils Universitāte, Saldus, Liepājas sporta spēļu skola, Latvijas U16 izlase un Latvijas U17 izlase – izspēlēs četrus apļus (24 spēles), pa divām reizēm sacenšoties mājās un izbraukumā.

Pirmās divīzijas stiprākās komandas pirms Ziemassvētkiem cīnīsies par Latvijas-Igaunijas kausu, bet 3.-5. vietas īpašnieces un otrās divīzijas līderes cīnīsies par Izaicinājuma kausu, izspēlējot pusfinālus un finālu. “Četru finālam” kvalificēsies pirmās divīzijas pirmo trīs vietu ieguvējas, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp Elites grupas ceturtās vietas īpašniecēm un otrās divīzijas uzvarētājām.

Latvijas Sieviešu basketbola līgas izslēgšanas spēlēs piedalīsies sešas komandas – četras labākās Latvijas vienības no pirmās divīzijas, labākā Latvijas komanda no otrās divīzijas, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp pirmās divīzijas piekto un otrās divīzijas otro labāko Latvijas vienību. Cīņas notiks sērijās līdz divām uzvarām, finālsērijā – līdz trīs uzvarām.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties