02.07.2014. 21:12
Ganas Futbola asociācijas prezidents publiski atvainojies par izlases neveiksmīgo startu Pasaules kausa finālturnīrā, taču netaisās atvadīties no galvenā trenera Kvesi Apijas.

"Acīmredzami, ka Ganas izlases sniegums bija sliktākts par cerēto," preses konferencē pavēstījis šīs valsts Futbola asociācijas prezidents Kvesi Njantakji. "Mūsu nespēja kvalificēties astotdaļfinālam ir salauzusi vairāku ganiešu sirdis. Mēs vēlamies piedāvāt patiesu atvainošanos par radīto vilšanos."

Gana, kura pirms četriem gadiem Dienvidāfrikā aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam, šoreiz par lielāko vilšanos var uzskatīt nevis rezultātus (1:2 pret ASV, 2:2 pret Vāciju, 1:2 pret Portugāli), bet gan ap izlasi valdošo atmosfēru. Turnīra laikā saasinājās situācija ar neizmaksātajām prēmijām, bet no izlases tika izsviesti futbolisti Kevins Prinss Boatengs un Salijs Muntari.

Boatenga izmešanas iemesls bija strīds ar galveno treneri Kvesi Apija. Abas puses pēc tam apvainoja viena otru konflikta uzsākšanā, taču Apija tomēr lēma par futbolista atskaitīšanu no izlases pāris stundas pirms izšķirošās spēles.

Par spīti šim notikumam un Ganas izlases netikšanai astotdaļfinālā Njantakji paziņojis, ka Apija paliks valstsvienības galvenais treneris vismaz līdz 2015. gadam. Tiesa, Apijam pieprasīts, lai viņš izvēlas sastāvu, vadoties pēc futbolistu kompetences, apņēmības un disciplīnas, kā arī tiek aicināts izsaukt gados jaunos spēlētājus.

Izmantotie resursi:The Official Website of the FIFA World Cup™ -...Goal.comPārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties