25.12.2012. 21:34

Vienpadsmito uzvaru Ukrainas superlīgā šovakar svinēja Agra Galvanovska un Artūra Štālberga vadītā „Mykolaiv” komanda, kas savā laukumā pieveica „Doneck” vienību – 69:65.

Pirms pēdējās spēles ceturtdaļas Latvijas treneru dueta vadītajai komandai bija 19 punktu pārsvars (61:2), taču pēdējās 12 spēles minūtes tika pārliecinoši zaudētas (8:23), kas galarezultātā deva tikai četru punktu pārsvaru – 69:65.

2012. gada pēdējā mačā (29. decembrī) „Mykolaiv” komanda samēros spēkus ar „Dnipro-AZOT” vienību, kurā par galvenā trenera asistentu strādā cits mūsu basketbola speciālists Guntis Endzels.

„Mykolaiv” šobrīd Ukrainas čempionāta turnīra tabulā ieņem astoto vietu 14 komandu konkurencē, kamēr „Dnipro-AZOT” ierindojas desmitajā pozīcijā (divas spēles rezervē).

Izmantotie resursi:Суперліга. Асоціація баскетбольних клубів...

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161