05.04.2013. 23:54

Itāliešu uzbrucējam Danilo Galinari, kurš pārstāv Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) vienību Denveras "Nuggets", pārbaudēs pēc spēles pret Dalasas "Mavericks" konstatēts kreisās kājas ceļgala krustenisko saišu plīsums. Tas nozīmē, ka basketbolistam nāksies izlaist vairākus mēnešus, lai atveseļotos.

Galinari guva savainojumu mačā pret "Mavericks" otrās ceturtdaļas epizodē pēc mēģinājuma doties caurgājienā. Krustenisko saišu plīsums nozīmē, ka šī sezona pavisam noteikti spēlētājam ir galā un, iespējams, rehabilitācijas process varētu ievilkties. Vispirms gan jāveic operācija. Pagaidām nav noteikts datums, kad tā tiks veikta, jo ārsti vēlas nogaidīt, kamēr no ceļgala noies uztūkums.

24 gadus vecais Galinari šajā sezonā vidēji mačā guvis 16,2 punktus, esot otrais rezultatīvākais Denveras komandas spēlētājs. Lai gan "Nuggets" pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā būs mājas spēļu priekšrocība, skaidrs, ka Galinari zaudējums nozīmēs arī krietnas izmaiņas rotācijā. Tas varētu atstāt būtisku ietekmi uz komandas sniegumu pēcsezonā.

208 centimetrus garais vieglais uzbrucējs Galinari NBA nonāca 2008. gadā, kad ar sesto kārtas numuru viņu draftēja Ņujorkas "Knicks". Vidēji karjerā Galinari guvis 14,3 punktus un izcīnījis 4,6 atlēkušās bumbas.

Izmantotie resursi:Sports News, Scores and Fan Opinion Powered by...Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties