01.07.2014. 15:12
Turcijas basketbola klubs Stambulas «Galatasaray Liv Hospital» vairs nav ieinteresēts Latvijas uzbrucēja Dāvja Bertāna iegādei, vēsta basketbola apskatnieks Ismails Šenols.

  • Bertāns trešo reiz kļūst par Serbijas čempionu 2014. g. 22. jūnijs

Serbijas vienība Belgradas «Partizan» par Bertānu prasa pārāk lielu līguma izpirkuma maksu, tādēļ «Galatasaray Liv Hospital» nolēmis atteikties no nodoma pastiprināt savas rindas ar talantīgo latviešu basketbolistu.

21 gadu vecā Bertāna līguma izpirkuma summa esot 200 000 eiro. Šāda summa par lielu bijusi Pireju «Olympiacos» vienībai no Grieķijas, kas arī izrādījusi interesi par latvieša pakalpojumiem.

Lielāko sezonas daļu Bertāns izlaida smaga kājas savainojuma dēļ. Pēc traumas sadziedēšanas viņš Eirolīgas turnīrā četrās spēlēs vidēji guva 12,5 punktus un izcīnīja 3,8 atlēkušās bumbas zem groziem.

«Partizan» komandu nomoka finansiālas problēmas. Iepriekš izskanēja ziņas, ka klubs izpārdos savus līderus, tādēļ pagaidām skaidrības par Bertāna karjeru Serbijas čempionvienībā nav.ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties