22.06.2015. 10:13
Vakar Šveicē notika Eiropas kausa (C1 kategorija) sacensības parariteņbraukšanā. 84 kilometru grupas braucienā trešo vietu izcīnīja Oskars Gailišs.

Divu dienu kopvērtējumā Latvijas sportists izcīnīja trešo vietu un nopelnīja 11 atlases punktus dalībai 2016. gada paralimpiskajās spēlēs Riodežaneiro. Bronzas medaļa Oskaram Gailišam tika arī 20. jūnijā, kad parariteņbraucēji sacentās 10,5 kilometru individuālajā distancē.

Iepriekšējā nedēļas nogalē Latvijas sportists Šveicē aizvadīja divus Pasaules kausa posmus, taču pie punktiem netika. 28,3 km distancē ar atsevišķu startu Gailišs palika 17. vietā, bet 58 kilometru grupas braucienā bija 13. pozīcijā.

Informāciju sagatavoja:Oskars Gailišs