10.09.2016. 17:03
Gaidītajā Anglijas futbola premjerlīgas Mančestras derbijā jauno galveno treneru vadībā sestdien «City» komanda un galvenais treneris Hoseps Gvardiola ar rezultātu 2:1 (2:1) viesos apspēlēja Žuzē Mourinju trenēto «United».

Visi trīs vārti tika iesisti pirmajā puslaikā - 15.minūtē viesus vadībā izvirzīja beļģis Kevins de Brujne, bet 36.minūtē jau 2:0 panāca jaunais nigērietis Keleči Iheanačo.

Vēl pirmajā puslaikā «United» vienus vārtus atguva, kad pēc rupjas čīliešu vārtsarga Klaudio Bravo kļūdas precīzs bija zviedrs Zlatans Ibrahimovičs, tomēr otrajā spēles daļā visi mājinieku centieni izraut vismaz neizšķirtu bija neveiksmīgi.

No 17 abu treneru savstarpējiem mačiem tagad astoņās spēlēs uzvarējušas Gvardiolas vadītās komandas, trīs panākumi Mourinju trenētajām vienībām, bet sešas cīņas noslēgušās neizšķirti.

Pirms šīs spēles Anglijas premjerlīgas līderos ar trim uzvarām trijos mačos bija abas Mančestras vienības un Londonas «Chelsea». Savukārt tagad vienvadību ar 12 punktiem četrās spēlēs pārņēmusi Mančestras «City», ko gan svētdien var panākt «Chelsea», kas viesosies pie Svonsī «City».

Tikmēr pie septiņiem punktiem trijos mačos pašlaik tikusi ceturtajā vietā esošā Liverpūles «Everton», kas pirmdien viesos spēkosies ar «Sunderland».